E-pasts: info@fdsp-cn.com
Telefons: +86-025-66621288-108

Pārtikas rūpniecība Šilo

Pārtikas programmas pieprasa tvertnes ražotājs, kas saprot unikālo pārtikas programmas vajadzībām. Skābbarības novietnes pārtikas būtu jānosaka ar vietējiem klimatiskajiem apstākļiem un pārtikas kvalitāti. Pārtikas mitruma un glabāšanas temperatūra ir jāuztur drošības diapazonā. Izvēloties piemērotu žāvēšanu, tīrīšanu un ventilācija...

Nosūtīt pieprasījumutērzējiettūlīt

Pārtikas lietošanas veidiem ir nepieciešamastvertnes ražotājskas izprot pārtikas programmas specifiskajām vajadzībām. Skābbarības novietnes pārtikas būtu jānosaka ar vietējiem klimatiskajiem apstākļiem un pārtikas kvalitāti. Pārtikas mitruma un glabāšanas temperatūra ir jāuztur drošības diapazonā. Izvēloties piemērotu žāvēšanu, tīrīšanu un ventilācijas mērījumu.

Pārtikas tvertnēsir pieejami metinātu un plakanu panelbolted un piebalsot paneļa pieskrūvē tvertnēs, nerūsējošā tērauda, alumīnija.

Visi pārtikas tvertnēs tiek ražoti ISO sertificētā ražošanas iekārtās, izmantojot stingru kontroli. Epoksīda un stikla sakausē-uz-tērauda pārklājumu tvertnēm ir rūpnīcas, kas pārklāta ar videi kontrolētos apstākļos kvalitāti un izturību. Pārtikas kvalitātes un NSF pārklājumi un celtniecību ir pieejami.Pieteikumi:

●Wheat krātuve

rīsu uzglabāšanas

●Flour krātuve

●soybean krātuve

graudu uzglabāšana

●rapeseed krātuve

●maize krātuve

●Buckwheat krātuveLīdzekļus un priekšrocības:

●Galvanized tērauda plāksnes materiālam

●Base Lūkas

●Long darba dzīvē: 25-30 gadi

●Measuring temperatūras līmeņa kontroli

●fumigation, dzesēšanas un ventilācijas putekļu noņemšanas

●Automation kontroles sistēma

●Easy modernizāciju jaudu vai tvertnes pārvietošana

●Good hermētiķi


Bunkurā opcijas:

●Lipp tērauda tvertnes

●Assembly tērauda tvertnes


Hot Tags: graudu bunkura graudu bin graudu uzglabāšana graudu tvertne rietumos tērauda graudu tvertnes grauda tērauda tvertnes pārdošanai silosi graudiem ražotājiem graudu bunkura ražotājiem graudu tvertnes ražotājs graudu uzglabāšanas tvertnēs ražotājiem pārtikas rūpniecības Šilo, pārtikas rūpniecības tvertnēs, auzu milti Šilo, bin skābbarības novietnes, tvertnes nodalījumā, graudu bunkura bin, bunkuriem kasti, bin tvertnēs; uzglabāšanas tvertnes uzglabāšanas nodalījums, uzglabāšanas nodalījums silosi ražotājs, bunkurā ražotājiem, tvertnes ražotājs, uzglabāšanas tvertnēs ražotājiem, uzglabāšanas tvertnes ražotājs, bunkurā ražotājiem ASV, tērauda graudu tvertnes tērauda graudu bunkura tērauda tvertnēs graudu uzglabāšanai Sezams Šilo, auzu Šilo, miltu Šilo, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība,

PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Saistītie produkti
Ātro īsziņu
Jūsu privātums ir svarīgi, lai mums - mēs nekad pārdot vai apmainīties ar informāciju.